MÖBLER / Bord / Bord 9344277
*
nr 934 4277
Bord
glas med plexiglas ben, längd: 179 cm, djup: 110 cm, höjd: 80 cm
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:51:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/1 06:43:44
1
200 kr
11/1 16:28:41
2
150 kr
11/1 16:28:41
1
200 kr (Budbetjänt)
11/1 16:29:11
2
250 kr
12/1 19:16:26
3
400 kr
12/1 19:44:43
2
350 kr
12/1 19:44:43
3
400 kr (Budbetjänt)
12/1 19:45:03
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:39
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:43
-
4151 Pelarbord
med rakspegel. Höjd: 165 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:17
-
5245 Salongsbord
med klaffar, 1800-tal. Bredd: 97+ 2x30. Djup: 69 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:07
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:43
*
Bord
Kondition: nagg
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4277
Bord
glas med plexiglas ben, längd: 179 cm, djup: 110 cm, höjd: 80 cm
Kondition: nagg
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/1 06:43:44 | 1 | 200 kr |
11/1 16:28:41 | 2 | 150 kr |
11/1 16:28:41 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
11/1 16:29:11 | 2 | 250 kr |
12/1 19:16:26 | 3 | 400 kr |
12/1 19:44:43 | 2 | 350 kr |
12/1 19:44:43 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
12/1 19:45:03 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:39 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:31 -
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:43
-
4151 Pelarbord
med rakspegel. Höjd: 165 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 20:17 -
5245 Salongsbord
med klaffar, 1800-tal. Bredd: 97+ 2x30. Djup: 69 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:07 -
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:43